Avatar: Legenda Aanga doczeka się pełnometrażowej animacji! Film trafi do kin w 2025 roku

Filmy i seriale
677V
Avatar: Legenda Aanga
Kajetan Węsierski | 12.11, 09:30

Kojarzycie "Avatar: Legenda Aanga"? To jeden z tych tytułów, które cieszą się niesamowitym odbiorem ze strony fanów i stanowią niemal kultową część popkultury. Wszystkie trzy sezony przygód tytułowego Aanga oraz jego bohaterów zapisały się dużymi literami w historii i choć są stosunkowo młode, to już teraz mogą poszczycić się ogromną i niezwykle oddaną grupą fanów na całym świecie.

Stąd brak zaskoczenia, jak duże poruszenie wywołało ogłoszenie, które pojawiło się ostatnio w Internecie. Okazuje się bowiem, iż Avatar powróci! I nie jest to po prostu nowa część z uniwersum, ani kontynuacja przygód Korry, a prawdopodobnie zupełnie nowa, nieprezentowana wcześniej opowieść właśnie o Aangu, Katarze i Socce. Tak przynajmniej pozwalają sądzić doniesienia, które dosłownie zalały wszystkie grupy i strony traktujące o rzeczonej marce.

Co ważne, powrót nie odnosi się bynajmniej do serialu - mamy mieć do czynienia z pełnometrażowym filmem kinowym (oczywiście - ku uldze - z animacją, a nie ponowną próbą przełożenia tego na wersję aktorską). Niestety przyjdzie nam na niego nieco poczekać. Produkcja ma trafić do kin dopiero 10 października 2025 roku, ale jestem przekonany, że żaden fan nie ma najmniejszych wątpliwości, że po prostu warto czekać!

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper