Studio Ghibli i Lucasfilm szykują wspólny projekt. Japończycy opublikowali teaser

Filmy i seriale
1001V
Studio Ghibli
Wojciech Gruszczyk | 10.11, 16:41

Studio Ghibli mogło otrzymać za zadanie rozwijanie jednego z IP należących do Lucasfilm. Japońscy mistrzowie animacji stojący za wyjątkowymi historiami opublikowali teaser, który sugeruje opracowanie wspólnej produkcji.

Studio Ghibli („Spirited Away: W krainie bogów”, „Ruchomy zamek Hauru”, „Księżniczka Mononoke”, „Mój sąsiad Totoro”) oraz Lucasfilm („Star Wars”, „Indiana Jones”) mogą pracować nad wspólnym projektem. Japońskie studio animacji opublikowało poniższy materiał:

Jak wiadomo Lucasfilm i Disney w ostatnim czasie eksperymentują z uniwersum Gwiezdnych wojen, więc może i w tym wypadku będziemy świadkami nowej animacji, która przedstawi losy jedi? Studio Ghibli na pewno poradziłoby sobie z takim zadaniem.

Aktualnie otrzymaliśmy jednak wyłącznie zajawkę, która nie bez powodu pobudziła entuzjastów twórczości japońskich mistrzów, ponieważ Studio Ghibli przyzwyczaiło fanów do opracowywania znakomitych produkcji – pod względem historii i animacji twórcy w wielu projektach zapewnili najwyższą jakość.

Źródło: Studio Ghibli

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper