Niebezpieczni dżentelmeni – polska komedia z gwiazdorską obsadą na zwiastunie. Wkrótce premiera

Filmy i seriale
631V
Niebezpieczni dżentelmeni
Wojciech Gruszczyk | 10.11, 16:05

Już na samym początku przyszłego roku widzowie w naszym kraju będą mogli zapoznać się z nową komedią. Maciej Kawalski („Atlas”, „Mały Zgon”) zgromadził na planie wielu znanych aktorów, którzy zajęli się rozwiązaniem dużej zagadki. 

Tadeusz Boy-Żeleński (Tomasz Kot), Witkacy (Marcin Dorociński), Joseph Conrad (Andrzej Seweryn) i Bronisław Malinowski (Wojciech Mecwaldowski) to czwórka bohaterów, którzy przeżyli wyjątkową imprezę i po całonocnej popijawie budzą się z dużym problemem – głowy pękają, nikt nic nie pamięta, a na podłodze leżą zwłoki nieznanego mężczyzny... gdyby tego było mało, to do drzwi zaczynają pukać stróże prawa.

Te słowa najlepiej opisują najnowszą komedią zatytułowaną „Niebezpieczni dżentelmeni”, w której widzowie będą świadkami „wyścigu z czasem”. Bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci. 

Pierwszy zwiastun historii może skłonić do opowieści entuzjastów polskich komedii, ponieważ Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn oraz Wojciech Mecwaldowski to znane i cenione nazwiska. Aktorzy powinni nam zapewnić historię pełną intrygi oraz zabawnych scen.

„Niebezpieczni dżentelmeni” zadebiutuje 20 stycznia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper