God of War: Ragnarok – gameplay prezentuje polską wersję językową. Pokazujemy zachwycające materiały z gry

News
2996V
God of War Ragnarok
Wojciech Gruszczyk | 08.11, 13:50

Już jutro gracze będą mogli zapoznać się z God of War Ragnarok i właśnie minęło embargo na prezentację materiałów z gry. Przygotowaliśmy sam początek opowieści oraz jednocześnie pokazujemy masę screenów ujawniających wiele znakomitych ujęć z pozycji Santa Monica Studio.

PlayStation Studios ma kolejny skarb. God of War Ragnarok został doceniony przez dziennikarzy na całym świecie – na naszym portalu znajdziecie recenzję oraz dodatkową opinię. Przygoda Kratosa to bez wątpienia jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat.

PlayStation Polska zadbało o pełną lokalizację, więc ponownie możecie usłyszeć rodzimych aktorów wcielających się w bohaterów. Sony przyzwyczaiło graczy do bardzo wysokiej jakości dubbingu i nie inaczej jest w przypadku God of War Ragnarok.

Poniżej zerkniecie sam początek opowieści, więc jeśli nie zamierzacie psuć sobie zabawy, to nie oglądajcie filmu. To raczej prezentacja samego dubbingu dla osób, które nie są pewne, czy chcą jutro wskoczyć w buty Kratosa.

Gameplay przedstawia wstęp do historii, ale to... bardzo mały fragment wydarzeń. Zobaczycie tutaj jedną widowiskową walkę, która była prezentowana na zwiastunach. Później jest znacznie lepiej.

Dodatkowo przygotowaliśmy dużą galerię, która zawiera całą masę screenów z gry – tutaj starałem się pomijać ważne fabularne momenty, ale oczywiście zobaczycie tutaj postacie, potwory czy też bogów, których ze względu na embargo dotychczas nie pokazywaliśmy.

Ostrzegam przed spoilerami – w filmie i galerii

Źródło: Własne

Komentarze (152)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper