Liam Hemsworth miał zostać Wiedźminem w 2018 roku. Henry Cavill wygrał na ostatniej prostej

Filmy i seriale
839V
Wiedźmin Liam Hemsworth
Wojciech Gruszczyk | 07.11, 20:50

Henry Cavill cieszy się gigantyczną popularnością i jest uwielbiany przez fanów „Wiedźmina”. Aktor jednak mógł nie wystąpić w serialu, ponieważ to właśnie Liam Hemsworth był przymierzany do roli łowcy potworów już w przypadku pierwszego sezonu.

Henry Cavill zrezygnował z rozwijania „Wiedźmina” platformy Netflix i w 4. sezonie historii pojawi się Liam Hemsworth. Redakcja Redanianintelligence potwierdza jednak, że sytuacja mogła wyglądać zupełnie inaczej, ponieważ to właśnie brat Chrisa Hemswortha mógł wskoczyć w strój Geralta już na samym początku opowieści.

Liam Hemsworth był wśród faworytów podczas pierwszych castingów, ale dziennikarze nie mogą potwierdzić, czy aktor znajdował się tuż za Henrym Cavillem. Był on jednym z najlepszych kandydatów, którzy byli przymierzani do głównej roli.

W ostateczności Netflix wybrał Cavilla, ale gdy ten zrezygnował, to Liam Hemsworth okazał się najlepszym wyborem – twórcy mogli przejrzeć stare taśmy z castingów i doskonale wiedzieli, czego mogą się spodziewać po gwieździe serii „Igrzyska śmierci”.

Redanianintelligence potwierdza również, że recasting odbył się w drugiej połowie 2022 roku – gdy 3. sezon „Wiedźmina” wciąż znajdował się w produkcji.

Źródło: Redanianintelligence

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper