Cobra Kai 2: Dojos Rising na zwiastunie premierowym. Kolejna próba przełożenia serii o karate na grę wideo

News
372V
Cobra Kai 2: Dojos Rising
Kajetan Węsierski | 06.11, 08:30

Cobra Kai to seria, która okazała się ogromnym hitem. Choć niecodziennie mamy sytuację, gdzie konkretna marka powraca po latach i okazuje się sukcesem, to w tym przypadku tak było. Można pokusić się wręcz o stwierdzenie, iż jest to zdecydowanie rzadkość, a spin-off "Karate Kida" znajduje się w zdecydowanej mniejszości. Niemniej, świetne wyniki oglądalności przełożyły się na próby przeniesienia uniwersum w świat gier wideo.

Tak też się stało i jakiś czas temu dostaliśmy Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues - produkcję ma modłę klasycznych chodzonych bijatyk, która bazuje na opowieści hitu od Netflixa. Ta niestety nie okazała się tak dużym sukcesem, jak serial, a twórcom zarzucano przesadne bazowanie na tym, co oferuje ekranizacja, zamiast skupienia się na dostarczeniu jakościowych mechanik rozgrywki.

To jednak nie zraziło załogi z Flux Games, która już jakiś czas temu zapowiedziała, że powróci do nas z Cobra Kai 2: Dojos Rising. Gra zadebiutuje już 8 listopada, a więc za dwa dni i spróbuje podbić serca fanów. Tym razem dużo większa uwaga zostanie przykuta jednak do Trybu Walk 1vs1 (gdzie pojawi się aż 28 grywalnych postaci z serialu), ale nie zabraknie oczywiście Trybu Fabularnego czy Turniejów Online. Może być ciekawie - dacie jeszcze jedną szansę?

Źródło: Nintendo Everything

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper