Grogu doczeka się krótkometrażowej produkcji! Film zadebiutuje na Disney+ jeszcze w tym miesiącu

Filmy/seriale
1615V
Grogu
Kajetan Węsierski | 05.11.2022, 09:30

Gwiezdne Wojny są uniwersum, które stale się rozrasta. Od momentu rozbujania platformy Disney+, dostajemy coraz więcej dzieł wchodzących w skład świata Star Wars - pojawia się masa seriali, które - w mniejszym lub większym stopniu - satysfakcjonują głodnych kolejnych kosmicznych przygód. I choć oceny są różne, to nie brakuje chętnych, aby sięgać po kolejne tytuły, które rozbudowują doskonale znaną markę. To w końcu siła sama w sobie.

A teraz okazuje się, że już niedługo dostaniemy krótkometrażową produkcję, o której dotychczas było bardzo cicho. Na profilach włoskiego oddziału Disney+ pojawiły się informacje na temat tego, że już 12 listopada na platformie udostępniony zostanie specjalny film, który skupi się na... Grogu (bądź, jak kto woli, postaci zwanej potocznie Baby Yoda). Niestety wpisy błyskawicznie zostały usunięte, co może świadczyć o tym, iż ktoś w ekipie od mediów społecznościowych nieco się pospieszył.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sama informacja ciekawie zazębia się jednak z pewnymi datami - dokładnie tego dnia, a więc 12 listopada, będzie miała miejsce trzecia rocznica premiery serialu "The Mandalorian", gdzie przecież wspomniany kosmita zaliczył swój udany debiut. Trudno natomiast oczekiwać, aby produkcja była czymś przełomowym - prawdopodobnie dostaniemy małą ciekawostkę, która będzie miała promować coś większego. Na konkretny musimy jednak zaczekać - przynajmniej do oficjalnej zapowiedzi.

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper