Apple TV+ za darmo! Promocja pozwala oglądać filmy, seriale i dokumenty przez 2 miesiące

Filmy i seriale
4091V
Apple TV+
Wojciech Gruszczyk | 03.11, 15:33

Apple chce zachęcić klientów do swojego serwisu SVOD. Zainteresowani mogą otrzymać dostęp do szerokiego wachlarza produkcji – z promocji mogą skorzystać nowi oraz powracający użytkownicy.

Apple w ostatnich latach rozbudowało swoją usługę SVOD o wiele cenionych i mocnych produkcji. Korporacja potwierdziła, że to właśnie poprawienie oferty skłoniło firmę do podwyżek – Apple TV+ oraz inne usługi korporacji są droższe również w Polsce.

Korporacja potwierdziła nowe ceny pod koniec października, a już teraz oferuje widzom Apple TV+ za darmo – użytkownicy mogą otrzymać dostęp do usługi na dwa miesiące. Promocja jest dostępna dla nowych i powracających użytkowników.

Oferta została przygotowana we współpracy z Seleną Gomez – na serwerach Apple TV+ pojawi się specjalny dokument „Selena Gomez: My Mind & Me” i z tej okazji zainteresowani mogą otrzymać dostęp do SVOD.

„Dziś ma miejsce światowa premiera filmu Selena Gomez: #MyMindAndMe, na @AFIFEST . Jestem podekscytowana, że mogę podzielić się specjalnym prezentem dla moich fanów w postaci 2-miesięcznego darmowego triala do @AppleTVPlus . Film będzie można obejrzeć 4 listopada na stronie http://apple.co/selenagift”.

Jest to naprawdę dobra oferta, ponieważ w tym czasie zobaczycie między innymi „Ted Lasso”, „For All Mankind”, „Home Before Dark”, „Servant”, „Defending Jacob”, „Mythic Quest”, „See” czy też „Dickinson”.

Źródło: Selena Gomez

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper