Ludzie mdleli, uciekali z kin lub wymiotowali, a teraz film trafi do Polski. Terrifier 2 z datą premiery

Filmy i seriale
11764V
Terrifier 2
Wojciech Gruszczyk | 03.11, 15:05

Jeszcze w 2022 roku widzowie w naszym kraju będą mogli sprawdzić „Terrifier 2”. Film już teraz zebrał mnóstwo zaskakujących opinii, ponieważ podczas amerykańskiej premiery niektórzy widzowie wymiotowali, tracili świadomość lub nawet uciekali z kin.

„Terrifier 2” nie jest kolejnym wysokobudżetowym tytułem, który jednocześnie zadebiutował na całym świecie. Horror cieszy się jednak coraz większym zainteresowaniem, więc kolejni dystrybutorzy decydują się wrzucić historię na następne rynki.

Długo czekaliśmy na potwierdzenie ostatecznej daty premiery w Polsce, ale właśnie otrzymaliśmy konkretne szczegóły – „Terrifier 2” zadebiutuje w Polsce już 23 grudnia. Film otrzymał w naszym kraju podtytuł „Masakra w Święta”.

„Czy film ma szansę stać się klasyką gatunku? Dlaczego widzowie w trakcie październikowych seansów w USA i w Wielkiej Brytanii mdleli, wymiotowali, albo potrzebowali natychmiastowej interwencji medycznej? Czy w Polsce będzie podobnie?”.

Monolith Films podkreśla, że na pewno nie jest to propozycja dla widzów o słabych nerwach i biorąc pod uwagę zbliżający się okres świąteczny, jestem pewien, że wiele osób chętnie przekona się, czy „Terrifier 2” jest naprawdę tak mocny.

„Terrifier 2” to tak naprawdę kontynuacja filmu z 2016 roku, w której ponownie klaun Art (w tej roli David Howard Thornton) będzie chciał „karmić się strachem swoich ofiar i budzić grozę”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (88)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper