A Plague Tale: Requiem zaliczyło duży sukces. Wydawca potwierdził wynik gry

News
1519V
A Plague Tale Requiem Recenzja
Wojciech Gruszczyk | 02.11, 19:23

Focus Entertainment potwierdził mocny początek opowieści pełnej szczurów. A Plague Tale: Requiem trafiło na rynek w zeszłym miesiącu i już teraz produkcją zainteresowało się ponad milion graczy na wszystkich platformach.

A Plague Tale: Requiem zadebiutowało 18 października, więc deweloperzy nie mogli jeszcze świętować pierwszego miesiąca od premiery. Gra jest dostępna wyłącznie na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, Nintendo Switchu (chmura) i komputerach osobistych, więc możemy śmiało podejrzewać, że liczba potencjalnych odbiorców była ograniczona – w końcu nie każdy mógł już kupić konsole aktualnej generacji.

Nawet w tej sytuacji A Plague Tale: Requiem już teraz zanotował ponad 1 mln graczy. Jest to dobra wiadomość dla fanów, którzy wierzą, że Asobo Studio w przyszłości zdecyduje się rozwijać wciąż małą serię.

„Już ponad milion graczy wyruszyło w niesamowitą podróż z Amicią i Hugo w #APlagueTaleRequiem .

Bardzo dziękujemy!”

Trudno jednak powiedzieć, jak wygląda wynik sprzedanych egzemplarzy A Plague Tale: Requiem, ponieważ Focus Entertainment potwierdziło wynik graczy, a jak wiadomo tytuł od premiery jest dostępny w abonamencie Xbox Game Pass.

Asobo Studio tuż po premierze potwierdziło, że aktualnie nie planuje A Plague Tale 3, ale wszystko zależy od oczekiwań graczy.

Sprawdźcie naszą recenzję i poradnik do A Plague Tale: Requiem.

Źródło: Focus Entertainment

Komentarze (84)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper