Avatar 2 na zwiastunie. Piękna historia już wkrótce trafi do kin

Filmy i seriale
3088V
Avatar 2
Wojciech Gruszczyk | 02.11, 13:35

James Cameron jest gotowy na kolejny etap promocji „Avatar: Istota wody”. Historia trafi do kin pod koniec roku i dzisiaj możemy sprawdzić drugi zwiastun opowieści osadzonej na pięknej Pandorze. 

W 2022 roku mogliśmy zobaczyć na dużym ekranie szereg ciekawych propozycji, ale „Avatar: Istota wody” może okazać się najważniejszą premierą – pierwsza część to nadal najlepiej zarabiająca produkcja w historii kina, która wygenerowała zawrotne 2,922 mld dolarów.

Czy „Avatar 2” może powtórzyć ten sukces? James Cameron wierzy, że jego najnowsza opowieść podbije kina i ustanowi drogę do kolejnych historii – w końcu „Avatar 3”, „Avatar 4” i „Avatar 5” znajdują się już w produkcji, a doświadczony reżyser chce w następnych latach opowiedzieć widzom kolejne wizualnie piękne przygody.

Najnowszy materiał z „Avatar: Istota wody” pozwala spojrzeć na nowe ujęcia z Pandory. Widzimy tutaj sporo ujęć z Na’vi w rolach głównych, a nawet jedna z bohaterek jest w ciąży – o tym motywie wspominał ostatnio James Camerom, gdy krytykował Marvel Cinematic Universe.

„Avatar: Istota wody” przedstawi historię rodziny Sully (Jake, Neytiri i ich dzieci), a widzowie zobaczą także szereg problemów, z którymi zmierzy się grupa.

Avatar 2 plakat

Źródło: YouTube.com

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper