FIFA 23 World Cup na zwiastunie. EA zaprasza na Mistrzostwa Świata

Gry
3340V
FIFA 23 FIFA World Cup
Wojciech Gruszczyk | 01.11.2022, 16:04

Electronic Arts właśnie zaprezentowało szczegóły Mistrzostw Świata w FIFA 23. Gracze zapoznają się z trybem, dzięki któremu wcielimy się w między innymi reprezentację Polski i będziemy mogli zawalczyć o wielki puchar.

Electronic Arts jeszcze przed premierą FIFA 23 zapowiedziało „największą odsłonę w historii serii”. Korporacja nie zdecydowała się na opracowanie wielu nowych trybów, ale postanowiła dodać do gry podwójne Mistrzostwa Świata – mężczyzn i kobiet.

Teraz możemy szykować się na FIFA 23 FIFA World Cup, który zapewni graczom zróżnicowane tryby, by zainteresowani mogli mierzyć się ze znajomymi na jednej kanapie lub w rywalizacji online o puchar Mistrzostw Świata.

FIFA 23 World Cup jednak nie otrzyma osobnego trybu FIFA Ultimate Team, a gracze będą zdobywać karty w głównym wariancie – jest to w pewien sposób kontrowersyjna decyzja, ponieważ według przecieków społeczność w tym wypadku zdobędzie „ograniczonych czasowo piłkarzy”, którzy znikną z gry. 

FIFA 23 World Cup zadebiutuje 9 listopada, ale darmowa aktualizacja nie będzie dostępna na Nintendo Switchu. Gracze otrzymają dostęp do 32 krajów, które zakwalifikowały się do turnieju, ale istnieje także możliwość stworzenia własnego turnieju z różnymi narodowościami.

Od 21 listopada do 18 grudnia na serwerach FIFA 23 ruszy Puchar Świata „na żywo”, który pozwoli graczom rozegrać Mistrzostwa Świata z prawdziwymi ustawieniami i składami dla każdego meczu.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper