Vision Quest powstaje! Marvel Studios opracowuje serial o Visionie

Gry
1106V
Vision
Kajetan Węsierski | 29.10.2022, 09:30

W Kinowym Uniwersum Marvela nie ma przerw - przez ostatnie dwa lata wytwórnia odpowiedzialna za produkowanie komiksowych ekranizacji jednego z dwóch hegemonów rynku weszła na takie obroty, że właściwie w każdym miesiącu możemy liczyć na jakąś nowość z tego świata. Tempo nie zwalnia, a my oglądamy film, żeby zaraz czekać na kolejne odcinki serialu i przeplatać to produkcjami specjalnymi. Tak to jednak jest, gdy rozwój nie znosi próżni.

I wygląda na to, że z takiego samego wniosku wychodzą w Marvel Studios - tam też nie znoszą próżni. Świadczy o tym fakt, że ponownie możemy pisać o kolejnym tytule, nad którym trwają prace, a o którym wcześniej - w całym zalewie nowości i ogłoszeń - nie mieliśmy jeszcze okazji słyszeć. Tym razem ekipa postawi na dość nietypowego bohatera, choć jednocześnie takiego, który przy okazji niedawnych występów zaskarbił sobie sympatię naprawdę sporego grona fanów.

Mowa oczywiście o Visionie, którego losy przy okazji finału "WandaVision" nigdy nie zostały jasno nakreślone. Cóż, w gruncie rzeczy nawet biorąc pod uwagę samo "Avengers: Koniec gry" trudno twierdzić, w którym kierunku wszystko miałoby zostać poprowadzone. Niemniej, skoro wszystko jest już na jakimś konkretnym etapie, to oznacza, że są sprecyzowane plany na dalszy rozwój rzeczonego bohatera. Jak się na to zapatrujecie?

W Marvel Studios trwają prace nad serialem o Visionie, który zatytułowany będzie "Vision Quest".

Ekipa pisarzy do prac nad produkcją będzie zbierana w następnym tygodniu.

Źródło: Twitter - Discussing Film

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper