Call of Duty: Modern Warfare 2 z okazałymi „korzyściami PlayStation”. Sony zapłaciło za przewagę graczy

Gry
2153V
PlayStation logo
Iza Łęcka | 28.10.2022, 09:11

Jeśli zamierzacie ogrywać Call of Duty: Modern Warfare 2 na PlayStation 5 lub PlayStation 4, to możecie liczyć na spore korzyści PlayStation. Społeczność użytkowników japońskiej konsoli od początku rozgrywki otrzyma znaczącą przewagę nad innymi graczami.

Sony zaciekle walczy, by Call of Duty nigdy nie znalazło się w abonamencie Xbox Game Pass – ostatnie doniesienia jasno dają do zrozumienia, że przedsiębiorstwo inwestuje, by zablokować możliwość dodawania gier z serii do konkurencyjnej usługi, i nie zapomina o kolejnych PlayStation Advantage. W tegorocznej odsłonie strzelanki program korzyści zapewni entuzjastom IP naprawdę sporą przewagę już od premiery.

W Call of Duty: Modern Warfare 2 zapewniono 5 dodatkowych poziomów w Battle Pass Bundle, 25% większe XP broni podczas rozgrywki z innymi fanami PlayStation, pakiety bojowe w każdym sezonie, 2 dodatkowe wyposażenia i specjalne wydarzenia Double XP przygotowane wyłącznie dla graczy PlayStation. 

Fani Call of Duty preferujący rozgrywkę na innych platformach wytykają Sony sporą hipokryzję. Nie dość, że subskrybenci Game Passa nie mogą ogrywać strzelanki Activision za pośrednictwem abonamentu, to dodatkowo społeczność PlayStation może liczyć na szereg udogodnień – oczywiście wykupionych przez japońskiego producenta.

Co sądzicie o korzyściach PlayStation w Call of Duty: Modern Warfare 2?

„Co to za gówno. Ekskluzywne Korzyści PlayStation ze stałym dodatkowym XP i dodatkowym wyposażeniem?! To przekracza granicę.

#xbox #ModernWarfare2 #MWII”.

Źródło: Mr_Rebs_

Komentarze (151)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper