Call of Duty: Modern Warfare 2 – kiedy ruszą serwery? Twórcy nie zalecają zmieniania regionu

Gry
1183V
Call of Duty: Modern Warfare 2
Wojciech Gruszczyk | 27.10.2022, 16:52

Już wkrótce fani serii Call of Duty zapoznają się z pełną zawartością Call of Duty: Modern Warfare 2. Twórcy ujawnili, kiedy dokładnie ruszą serwery dla poszczególnych platform, ale w tym wypadku nie polecamy wykorzystywać opcji Xboksów, by zmienić region.

Call of Duty: Modern Warfare 2 trafia w fizycznych wydaniach do pierwszych graczy, którzy muszą przygotować się na sporo pobierania. Sympatycy uniwersum mają jeszcze trochę czasu, ponieważ serwery ruszą najwcześniej wieczorem, a sporo również zależy od tego, na jakiej platformie zamierzacie grać.

Infinity Ward potwierdziło, że konsolowe serwery Call of Duty: Modern Warfare 2 ruszą o północy z czwartku na piątek, więc jeszcze dzisiaj w nocy będziecie mogli wygrać pierwsze mecze. Inaczej sytuacja wygląda na zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej, ponieważ w tym wypadku gracze muszą zaczekać kilka dodatkowych godzin (9pm PT).

Deweloperzy jednak nie polecają zmiany regionu na konsolach, by wcześniej otrzymać dostęp do gry, ponieważ Wasze konto może zostać zablokowane i dopiero po oficjalnej premierze w regionie otrzymacie dostęp do gry.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku PC, ponieważ w tym wypadku start rozgrywki rozpocznie się jutro o 6:00 czasu polskiego. Firma przygotowała nawet grafikę, która potwierdza szczegóły.

Call of Duty: Modern Warfare 2 star serwerów

Źródło: VGC

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper