Płyta Call of Duty: Modern Warfare 2 zawiera tylko 70MB danych. Znamy gigantyczny rozmiar gry na PS4

Gry
2929V
Call of Duty Modern Warfare 2 okładka
Iza Łęcka | 27.10.2022, 11:39

Autorzy Call of Duty: Modern Warfare 2 nieoczekiwanie umieścili na płycie mały plik umożliwiający pobranie całej produkcji. Przyjęte rozwiązanie może okazać się sporym utrudnieniem dla wielu graczy.

Społeczność CoD-a powoli sprawdza efekty prac Infinity Ward. Od zeszłego tygodnia sympatycy strzelania mogą już przećwiczyć swoje umiejętności w kampanii, która spotkała się z całkiem pozytywnym odbiorem. Na cały zestaw atrakcji trzeba było jednak czekać do dzisiaj, kiedy w wyznaczonych godzinach wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do pełnej wersji pozycji.

Pierwsi fani odebrali już fizyczne wydania Call of Duty: Modern Warfare 2 i zostali zaskoczeni decyzją deweloperów – na nośniku zapisano drobny pakiet danych (nieco ponad 72 MB), który pozwala ściągnąć produkcję z serwerów:

Świadkami podobnej strategii byliśmy już wielokrotnie na PC, lecz dotychczas wydania konsolowe posiadały płyty ze znacznie większymi plikami, które ograniczały czas, jaki trzeba było poświęcić na pobieranie strzelanki. Opisane rozwiązanie rodzi duże niedogodności, ponieważ okazuje się, że Call of Duty: Modern Warfare 2 na PlayStation 4 zajmuje 151,4 GB, dodatkowo trzeba ściągnąć kolejne 4,97 GB (multiplayer pack) oraz 2,86 GB (co-op pack).

Warto zauważyć, że do nowej strzelanki Infinity Ward nie jest dołączony Call of Duty: Warzone, który wcześniej znacząco zwiększał rozmiar tytułu.

Źródło: DoesItPlay1

Komentarze (112)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper