PT połączone z Silent Hill: Townfall? Gra ma przywrócić świat stworzony przez Hideo Kojimę

Gry (plotka)
705V
Silent Hill Townfall
Wojciech Gruszczyk | 25.10.2022, 20:05

Pierwszy zwiastun Silent Hill: Townfall skrywał kilka tajemnic, ale bardzo możliwe, że najważniejszy sekret gry wciąż nie został ujawniony przez deweloperów. Według najnowszego przecieku – horror ma być w pewien sposób związany z PT.

Silent Hill: Townfall to jeden z projektów rozwijanych w uniwersum Konami. Za grę odpowiada zewnętrzne studio NoCode, które wcześniej stworzyło Stories Untold oraz Observation, Deweloperzy nie mają wielkiego doświadczenia w realizowaniu produkcji z segmentu AAA, jednak twórcy mogą w ciekawy sposób zaskoczyć.

Opublikowany materiał z Silent Hill: Townfall na pierwszy rzut oka nie pokazuje za wiele, ale gracze dostrzegli, że na jednym ujęciu widzimy mieszkanie, które od razu zostało połączone ze wspomnianym projektem Hideo Kojimy.

Nie wszyscy mogą być przekonani do tego argumentu, ale redakcja TheLeak otrzymała wiadomość od źródła, według którego Silent Hill: Townfall i PT są w pewien sposób połączone.

Gra oczywiście nie będzie bezpośrednią kontynuacją, bo jak wiadomo samo PT nigdy oficjalnie nie zadebiutowało, ale twórcy mają zadbać o pewne elementy, które połączą oba projekty. Trudno powiedzieć, jak na taki pomysł zareaguje samo Konami – w końcu to właśnie ta firma zrezygnowała z pracy Hideo Kojimy, ale możemy podejrzewać, że od tego czasu sporo się zmieniło.

Silent Hill Townfall x PT

Źródło: TheLeak

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper