Zwiastun Silent Hill: Townfall skrywa sekretne wiadomości. Gracze odkryli tajemnice

Gry
1245V
Silent Hill Townfall
Wojciech Gruszczyk | 24.10.2022, 17:02

Silent Hill: Townfall to jedna z wielu ujawnionych przez Konami produkcji rozszerzających przerażające uniwersum. NoCode nie zamierza aktualnie publikować nowych informacji o grze, ale pierwszy zwiastun skrywał przynajmniej dwie tajemnice.

Silent Hill: Townfall w pewien sposób zaginął w gąszczu innych zapowiedzi z ostatniego pokazu Konami, ale twórcy ze studia NoCode wpadli na ciekawy pomysł. Deweloperzy postanowili wyróżnić swoją pozycję na tle innych horrorów i dorzucili do zwiastuna kilka sekretów.

Jon McKellan, dyrektor kreatywny gry, choć potwierdził, że nowe informacje na temat Silent Hill: Townfall pojawią się dopiero w przyszłym roku, to jednak zwiastun ma skrywać kilka tajemnicdeweloper tym samym zaprosił graczy do zabawy.

Po kilku godzinach gracz o pseudonimie MilkManEX ujawnił, że wyodrębniając dźwięk ze zwiastuna i po przekonwertowaniu go na plik MP3, odnalazł ukryte zdanie – w zasadzie pełny tekst pojawił się dopiero w momencie, gdy uruchomił plik w wyższej częstotliwości.

W zwiastunie Silent Hill: Townfall miały pojawić się słowa: „Jakiekolwiek serce, które miało to miasto, teraz się zatrzymało”. To jednak nie koniec, ponieważ następna osoba potwierdziła, że w materiale ukryto imię „Alessa” – w tym wypadku odnaleziono wiadomość SOS przekazywaną alfabetem Morse'a.

Część graczy uważa, że przedstawione zdanie sugeruje ważny szczegół związany z Silent Hill: Townfall, ponieważ gra może przedstawić tajemniczy początek przerażającego miasteczka.

Źródło: Gamesradar

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper