Need for Speed Unbound z pokazem personalizacji. Criterion Games pozwoli nam swobodnie ulepszać samochody

Gry
1626V
Need for Speed Unbound
Wojciech Gruszczyk | 25.10.2022, 17:25

Twórcy serii Need for Speed nie marnują żadnego tygodnia i systematycznie prezentują najnowsze wyścigi Electronic Arts. Criterion Games tym razem pokazało personalizację i gracze otrzymają mnóstwo opcji dostosowywania samochodów.

Za 38 dni odbędzie się premiera Need for Speed Unbound. Twórcy pokazali już kilka mniejszych fragmentów z rozgrywki i najwidoczniej Criterion Games nie zamierza odsłaniać wszystkich kart jednego dnia. Deweloperzy będą teraz systematycznie publikować nowe materiały z wyścigów, dzięki temu zajmą się konkretną promocją pozycji – gracze otrzymają szansę oglądania kolejnych filmów.

Need for Speed Unbound otrzyma rozbudowaną personalizację, ponieważ gracze otrzymają możliwość wpływania na osiągi maszyn, ale zainteresowani dorzucą również elementy poprawiające wizualną stronę samochodów. Twórcy stawiają na swobodę, więc w grze nie zabraknie możliwości przygotowywania bardziej widowiskowych detali pokroju specjalnych kolców – autorzy nie zamierzają się w tym temacie ograniczać i chcą zapewnić graczom szereg zróżnicowanych opcji ulepszania pojazdów.

Need for Speed Unbound w tym miejscu może pozytywnie zaskoczyć, bo choć dostosowywanie wyglądu aut nie jest niczym nadzwyczajnym, to Criterion Games chce w tym miejscu zaoferować fanom szereg zróżnicowanych opcji.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Need for Speed Unbound.

Źródło: EA

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper