Silent Hill 2 Remake tylko na PS5 i PC. Wyciekły szczegóły projektu Bloober Team

Gry (plotka)
3891V
Bloober Team Silent Hill
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2022, 16:00

Krakowskie Bloober Team ma rozwijać Silent Hill 2 Remake. Redakcja WhatIfGaming otrzymała dowody, które potwierdzają, że dzisiaj wieczorem Konami przedstawi odświeżony klasyk i za tytuł odpowiada polskie studio.

Od dawna pojawiały się przecieki dotyczące rzekomego rozwoju Silent Hill 2 Remake, w który miał być zaangażowany Bloober Team. Nie musimy czekać do wieczora na pokaz gry, ponieważ redakcja WhatIfGaming otrzymała konkrety od anonimowego źródła – osoba przedstawiła „wszystkie szczegóły z dzisiejszej zapowiedzi”, a nawet posiadała „dowody”, które pozwoliły przygotować wiadomość.

Silent Hill 2 Remake będzie jedną z prezentowanych gier – produkcja zaoferuje widok zza ramienia bohatera, a w horror są zaangażowani Masahiro Ito, oraz Akiry Yamaoki.

Sony zapewniło sobie 12-miesięczną ekskluzywność i na początek Silent Hill 2 Remake zadebiutuje wyłącznie na PS5 i PC. Aktualnie nie znamy daty premiery, jednak po prezentacji ma pojawić się zakładka na PlayStation Store, dzięki której wrzucimy tytuł na listę życzeń.

Tytuł ma oferować „niesamowitą” grafikę i według źródła Silent Hill 2 Remake wygląda jak prawdziwie next-genowa produkcja.

Warto przypomnieć, że już wcześniej pojawił się przeciek dotyczący Silent Hill 2, Return to Silent Hill i Silent Hill: Ascension.

Źródło: whatifgaming

Komentarze (298)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper