Silent Hill 2, Return to Silent Hill i Silent Hill: Ascension wyciekło! Konami ujawniło projekty przed czasem

Gry
5749V
Silent Hill
Wojciech Gruszczyk | 19.10.2022, 13:03

Już o godzinie 23:00 odbędzie się pierwsza transmisja Konami dotycząca przyszłości serii Silent Hill. Na wydarzeniu powinniśmy zobaczyć trzy produkcje związane z powracającym do życia uniwersum.

Konami nie ma najwidoczniej dużego doświadczenia w prowadzeniu podobnych wydarzeń i firma zapowiedziała transmisję do dzisiejszego pokazu związanego z serią Silent Hill. Jeden z pracowników firmy postanowił jednak dodać tagi do wydarzenia i dzięki temu poznaliśmy trzy projekty, które najwidoczniej będą dzisiaj zaprezentowane:

  • Silent Hill 2
  • Return to Silent Hill
  • Silent Hill: Ascension

Sytuacja jest o tyle zabawna, że firma nawet do podpisu materiału dodała wymowne „SILENT HILL 2” – możemy więc założyć, że przygoda powróci. Pytanie w zasadzie pozostaje jedno... czy faktycznie Bloober Team odpowiada za grę?

Według jednej z plotek, Silent Hill 2 może podobnie jak Final Fantasy VII Remake zostać podzielony na części – jeden z twórców udostępnił swój stream i otrzymał powiadomienie o „Silent Hill 2 Part 1”.

W tagach materiału można również znaleźć informacje na temat „PlayStation” i „Steam”, więc najwidoczniej na sprzęt Sony i Komputery osobiste trafią pozycje. Aktualnie nie wiadomo, jak wygląda sprawa z urządzeniami Microsoftu.

Wspomniany „Return to Silent Hill” ma odnosić się do filmu, który w przyszłym roku trafi na wielki ekran, a „Silent Hill: Ascension” to podobno zupełnie nowa gra, ale aktualnie są to wyłącznie przypuszczenia.

Będziecie oglądać dzisiejszą prezentację? Stream będzie trwać 48 minut i 46 sekund.

title

title

Źródło: YouTube.com

Komentarze (185)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper