Need for Speed Unbound na rozgrywce. Gameplay pokazuje szybkie wyścigi

Gry
2395V
Need for Speed Unbound
Wojciech Gruszczyk | 18.10.2022, 16:55

Criterion Games nie próżnuje i już dzisiaj możemy sprawdzić materiał z nowych wyścigów oferowanych przez Electronic Arts. Need for Speed Unbound został zaprezentowany na nowym gameplayu.

Need for Speed Unbound został oficjalnie zaprezentowany na początku października, a już dzisiaj możemy sprawdzić kolejny materiał z gry. Criterion Games tak naprawdę nie może czekać, ponieważ deweloperzy muszą w najbliższych tygodniach przedstawić wszystkie elementy produkcji, by jednocześnie zachęcić szeroką publikę do wyścigów – w końcu tytuł trafi na rynek na samym początku grudnia. 

Najnowszy gameplay z Need for Speed Unbound kolejny raz pozwala graczom spojrzeć, jak będą prezentować się specjalne efekty przygotowane przez deweloperów z Criterion Games. Kolorowe elementy w pewien sposób wyróżnią grę na tle konkurencji, ale warto pamiętać, że ten dodatek będziemy mogli wyłączyć. Studio nie zamierza zmuszać graczy do aż tak barwnej rywalizacji.

Criterion Games po wielu latach wraca do serii NFS, bo choć brytyjskie studio w 2013 roku zaproponowało graczom Need for Speed Rivals, to jednak następnie deweloperzy zostali odesłani do pomocy przy grach z serii Battlefield i Star Wars Battlefront.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Need for Speed Unbound.

Źródło: Criterion Games

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper