A Plague Tale: Requiem na ostatnim zwiastunie. Recenzenci zachwyceni grą francuskiego studia

Gry
939V
A Plague Tale
Bartosz Dawidowski | 18.10.2022, 14:06

Dziś moment, na który czekało wielu graczy – premiera A Plague Tale: Requiem. Sequel świetnej gry Asobo jest promowany na ostatnim materiale wideo.

Focus Entertainment kończy bardzo rozbudowaną akcję reklamową A Plague Tale: Requiem. Do dyspozycji otrzymaliśmy właśnie zwiastun premierowy nowej gry francuskiego zespołu Asobo, autorów odpowiedzialnych również za stale rozwijany Microsoft Flight Simulator.

Warto również rzucić okiem na poprzednie materiały wideo publikowane przez Focus Entertainment. Wydawca rzucał w nich światło na ciężką pracę deweloperów z siedzibą w Bordeaux, którzy mieli okazję opowiedzieć o najważniejszych celach i zmianach wdrażanych w sequelu A Plague Tale, który jest od dzisiaj dostępny w bibliotece tytułów Xbox Game Pass.

A Plague Tale: Requiem zgarnia dobre oceny w recenzjach. W serwisie Open Critic gra wypracowała sobie średnią 8,3/10, wyciągniętą z 90 dostępnych już werdyktów. Również nasz recenzent nie szczędził francuskiej produkcji pochwał, porównując ją nawet do jakości znanej z The Last of Us.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do A Plague Tale: Requiem.

Źródło: https://youtu.be/qIbzwb8vzNI

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper