Overwatch 2. Zobaczcie porównanie PS5 vs. Xbox Series X vs. Nintendo Switch

Gry
1158V
C
Igor Chrzanowski | 15.10.2022, 17:37

Na Overwatch 2 spadła wielka fala krytyki, a rozczarowani "sequelem" gracze nie kryją swojej frustracji. Mimo wszystko trzeba jednak przyznać, że dzieło Blizzarda to wciąż kawał imponującego kodu.

Darmowy następca hiciora z 2016 roku dostępny jest od premiery na wszystkich platformach, a co za tym idzie wzrosło prawdopodobieństwo, że deweloperom gdzieś powinęła się noga i Overwatch 2 w rezultacie prezentuje się na jakiejś platformie znacznie gorzej niż na innych. Na szczęście tak się jednak nie stało i Blizzard naprawdę dał popis umiejętności. Overwatch 2 działa na Switchu w naprawdę zadowalającej jakości przy 30 klatkach na sekundę, na Xbox Series S super śmiga w 60 klatkach na trybie zbalansowanym i wydajnościowym, przy 1440p w trybie jakościowym.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na Xbox Series X i PlayStation 5 tryb 120 klatek na sekundę działa bez zarzutu, tryb 4K również daje bardzo ładną jakość, a tryb zbalansowany oferuje bardzo stabilne 60 klatek, które powinni wybrać posiadacze ekranów 60Hz. Generalnie rzecz ujmując drugi Overwatch okazuje się być bardzo porządnie przygotowaną i zoptymalizowaną gierką. Swoją drogą, dołączyliście do grona 25 milionów graczy testujących dzieło Zamieci?

Źródło: YouTube

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper