Dragon Ball: The Breakers na zwiastunie premierowym. Nietypowa gra z uniwersum Smoczych Kul zadebiutowała

Gry
1277V
Dragon Ball: The Breakers
Kajetan Węsierski | 15.10.2022, 12:30

Jeśli chodzi o gry wideo, to Dragon Ball jest prawdopodobnie tym anime, które znajduje się w czołówce najlepiej radzących sobie w tej branży. Bardzo często dostajemy nowe produkcje o Son Goku i spółce, więc wyjątkowo trudno narzekać tu na nudę i nieurodzaj. Fani mają powody do radości, a kolejni deweloperzy zdają się ze sporą dozą odwagi podchodzić do projektów i coraz bardziej zapuszczać w różnego rodzaju eksperymenty ze znaną i uwielbianą marką.

Jednym z takich przykładów jest najnowsze Dragon Ball: The Breakers, które zadebiutowało zaledwie wczoraj. Jest to zupełnie inne podejście do adaptacji kultowej mangi. Mamy tu bowiem do czynienia z asymetryczną rozgrywką wieloosobową, w której gracze wcielają się w jednego z siedmiu uciekinierów, bądź goniącego ich antagonistę. Cel? Dla obu stron różny - pierwsi muszą uciekać przed wrogiem i jak najszybciej wydostać się z wymiaru, a drugi musi ich po prostu schwytać. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Brzmi nietypowo i zdecydowanie takie same odczucia można wynieść z seansu zwiastuna premierowego, który pojawił się w Internecie. Materiał skupia się w dużej mierze na zarysowaniu sensu rozgrywki, a przy tym przybliża nam nieco Raiderów (ścigających). Jakby tego było mało, dostajemy małą zapowiedź tego, że w drugim sezonie rozgrywki (albowiem rozwój produkcji będzie podzielony na sezony) pojawi się na przykład Oozaru Vegeta! Sprawdźcie sami:

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper