Call of Duty: Modern Warfare 2 bez męczącego SMS Protect na konsolach. Gracze na PC nadal mają problem

Gry
604V
Call of Duty Modern Warfare 2
Wojciech Gruszczyk | 14.10.2022, 14:27

Call of Duty: Modern Warfare 2 nie zamierza męczyć wszystkich graczy w ten sam sposób. System weryfikacji SMS nadal będzie dostępny w najnowszej strzelance oraz Call of Duty: Warzone 2, ale okazuje się, że z niedogodnościami zmierzą się wyłącznie entuzjaści strzelania na PC.

Overwatch 2 zadebiutował z kontrowersyjnym systemem SMS Protect, przez który wszyscy gracze muszą dodawać numery telefonów do swoich kont Battle.net – Blizzard w ten sposób chce zabezpieczyć grę przed potencjalnymi oszustami.

Activision potwierdziło, że propozycja zostanie także wykorzystana w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2, ale wydawca postanowił sprostować wcześniej opublikowaną wiadomość. Faktycznie SMS Protect pojawi się w nowych odsłonach Call of Duty, ale wyłącznie w przypadku graczy na PC.

„Activision wyjaśniło, że wymagania dotyczące SMS-ów w Modern Warfare 2 i Warzone 2 nie są takie same jak w Overwatch 2.

Tylko gracze PC potrzebują dołączonego numeru telefonu, aby móc grać”.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla graczy, którzy zamierzają ograć najnowsze strzelanki na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 i Xboksie One. Gracze na PC nadal będą musieli włączyć zabezpieczenia, by odpalić nawet kampanię. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że deweloperzy zadbają o to, by również gracze z telefonami na kartę mogli bez problemu włączyć Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty: Warzone 2.

Źródło: charlieINTEL

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper