Need for Speed Unbound wyciekł! Pierwsze materiały i data premiery ujawniona przez Japończyków

News
11390V
Need for Speed Unbound
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 17:42

Electronic Arts nie ma szczęścia do Need for Speed Unbound. Wcześniej konkrety na temat gry zdradził jeden z informatorów, a właśnie szczegóły wyścigów i materiały zostały ujawnione przez jeden z japońskich sklepów.

Need for Speed Unbound zostanie oficjalnie zaprezentowany jutro, ale już dzisiaj możemy spojrzeć na pierwsze ujęcia z produkcji. Tytuł zadebiutuje 2 grudnia, więc pewnie Elektronicy wkrótce przedstawią ostateczną datę premiery.

Sytuacja jest na pewno bardzo ciekawa, ponieważ potwierdziły się wszystkie plotki i Need for Speed Unbound faktycznie otrzyma... kreskówkowe wstawki.

„Pokonaj czas, przechytrz gliny i rywalizuj w cotygodniowych kwalifikacjach do ostatecznego wyzwania wyścigów ulicznych Lakeshore: The Grand. Wypełnij swój garaż precyzyjnie dostosowanymi, niestandardowymi maszynami, postaw na własny styl i ekskluzywny wygląd oraz rozświetl ulice ścieżką dźwiękową, która rozbrzmiewa z każdego zakątka świata”.

W opisie produktu pojawiają się szczegóły dotyczące ożywiania świata przez graffiti, a gracze mogą szykować się na dużą personalizację maszyn oraz jazdę w wyścigach ulicznych.

Świat to Twoje płótno:
ożyw graffiti w zupełnie nowym stylu wizualnym, łącząc najnowszą sztukę uliczną z najbardziej realistycznymi samochodami w historii Need for Speed. Uzyskaj dostęp do nowego zestawu narzędzi pełnego energetycznych efektów wizualnych i dźwiękowych, w tym Burst Nitrous, nowego elementu zwiększającego prędkość.

Pokaż swój pełny potencjał i wyrażaj siebie:
chodź na spotkania i pochwal się swoim stylem za pomocą wielu przedmiotów, w tym sprzętu z limitowanej edycji, z najnowszej światowej mody. Następnie dodaj ostatnie szlify do stylu swojego samochodu, przekształcając go za pomocą unikalnych oklein i wyciętych elementów, aby pasowały do ​​legendarnego niestandardowego samochodu i objąć prowadzenie w wyścigach oraz zaprezentuj swoją zwycięską pozę.

Istotnym tematem nowej części serii Need for Speed wydaje się również udźwiękowienie – potwierdza się nawet informacja, według której A$AP Rocky współpracował z deweloperami. Według wcześniejszego przecieku, właśnie jego kawałek pojawi się w zwiastunie, który zostanie ujawniony jutro.

Znajdź swoją wolność płynąc z prądem:
ścieżka dźwiękowa z pionierskimi artystami współczesnej sceny HIPHOP, w tym A$AP Rocky i AWGE, prezentuje kreatywne utwory, które przekraczają granice gatunków. Oryginalną muzykę wyprodukował francuski producent Brodinsky. Piosenki, które są ściśle związane z różnymi ekspresjami HipHopu z całego świata, ucieleśniają samą kulturę undergroundową, o której można powiedzieć, że jest sercem Lake Shore.

title

title

Źródło: Gematsu

Komentarze (166)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper