Need for Speed Unbound jeszcze w tym tygodniu. EA oficjalnie zaprasza na pokaz, a logo gry wyciekło na stronie

News
3692V
Need for Speed Unbound
Wojciech Gruszczyk | 04.10, 18:12

Electronic Arts właśnie potwierdziło ostatnie przecieki. Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy pierwszy zwiastun Need for Speed Unbound, a logo produkcji pojawiło się na witrynie EA... na 46 godzin przed oficjalną prezentacją.

Dzisiaj Electronic Arts pokazało zwiastun z rozgrywką Dead Space Remake, w środę zobaczymy Wild Hearts, a w czwartek nowe wyścigi. 6 października o 17:00 zostanie opublikowany pierwszy zwiastun Need for Speed Unbound. Firma oficjalnie nie potwierdza nazwy gry, ale ta została ujawniona... na stronie Elektroników.

Tom Henderson na witrynie Insider Gaming zaprezentował grafikę, która potwierdza, że na rynek nadciąga Need for Speed Unbound. Materiał został dodany przed czasem na witrynie Elektroników.

Jest to jednak dość znaczący przeciek, ponieważ potwierdza, że Need for Speed Unbound pojawią się „kreskówkowe” elementy, których zadaniem będzie ubarwienie rywalizacji za sterami różnorodnych samochodów.

undefined

Zwiastun będzie trwać 1 minutę i 35 sekund, więc nie możemy oczekiwać wielkich atrakcji, jednak bardzo możliwe, że jednocześnie EA zaprosi nas na kolejny pokaz gry lub nawet przedstawi datę premiery – według przecieków tytuł ma zadebiutować jeszcze w 2022 roku.

Źródło: EA / Insider Gaming

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper