PlayStation Stars oficjalnie zapewni lepszą obsługę klienta. Sony zapewnia „priorytetowy” dostęp do pomocy

News
1037V
PlayStation Stars
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 16:39

Sony uruchomiło PlayStation Stars na kolejnym rynku i gracze ze Stanów Zjednoczonych potwierdzili sytuację z Japonii. Usługa Sony zapewni użytkownikom „priorytet” w dostępie do czatu z obsługą klienta.

W zeszłym tygodniu PlayStation Stars zadebiutowało w Japonii i gracze z Azji krytykowali Sony za podejście dotyczące priorytetowej obsługi niektórych klientów. Korporacja jednak nie zmieniła propozycji i program lojalnościowy zadebiutował w USA z identyczną ofertą.

PlayStation Stars posiada cztery progi, a gracze muszą kupować gry oraz zdobywać trofea, by poprawić swój poziom – dopiero na najwyższym oficjalnie zaprezentowanym lvl otrzymamy dostęp do „priorytetowego przekierowania na czacie” obsługi klienta.

W konsekwencji tylko osoby, które mogą poświęcić swojemu hobby najwięcej czasu oraz mają odpowiedni budżet (w końcu niezbędne jest zdobywanie pucharków oraz kupowanie produkcji) będą mogły liczyć na najszybszy kontakt z pomocą PlayStation.

Wielu graczy uważa, że jest to bardzo zły pomysł, ponieważ PlayStation powinno oferować identyczne wsparcie wszystkim klientom.

Możemy jednak podejrzewać, że gdy PlayStation Stars zadebiutuje w Europie (13 października), to będziemy świadkami identycznej oferty.

PlayStation Stars

Źródło: VGC

Komentarze (93)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper