NVIDIA GeForce RTX 4090 jest większy od Xboksa Series S i Steam Decka. Karta graficzna jest gigantyczna

News
3056V
NVIDIA GeForce RTX 4090 vs Xbox Series S
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 19:49

Firma NVIDIA zdecydowała się na pełną prezentację NVIDIA GeForce RTX 4090. Karta graficzna trafi w wersji Founders Edition do graczy w wielkim pudełku, co nie jest przypadkowe, ponieważ urządzenie jest ogromne.

NVIDIA GeForce RTX 4090 nie tylko charakteryzuje się wielką mocą i ceną, ale karta graficzna jest również naprawdę spora. NVIDIA zdecydowała się pokazać Founders Edition, który ponownie wygląda świetnie, ale w tym wypadku klienci muszą przygotować w obudowie naprawdę sporo przestrzeni. Nie będę też specjalnie zaskoczony, gdy klienci zdecydują się na odpowiednie zabezpieczenie GPU.

Korporacja opublikowała unboxing NVIDIA GeForce RTX 4090, na którym widzimy, jak dokładnie wygląda urządzenie i co znajduje się w pudełku. Na pewno nie będzie to przyjemność dla każdego, jednak jeśli planujecie zakup, to pamiętajcie o odpowiednim przygotowaniu PC. Najnowszy GPU jest odrobinę krótszy, ale wyższy od NVIDIA GeForce RTX 3090.

Możemy nawet zerknąć na ciekawe porównanie, które potwierdza, że NVIDIA GeForce RTX 4090 jest większy od Xboksa Series S – to bez wątpienia ciekawe zestawienie potwierdzające skalę karty graficznej.

„4090 jest większy niż Xbox Series S”.

„Więcej zdjęć RTX 4090 w porównaniu do Switcha, Steam Decka, RTX 3080 Asus TUF, Xboksa Series X|S i PS5.

Obok Steam Decka czy PS5 nie wydaje się już taki duży. Prawda?”

title

title

title

title

Źródło: YouTube / Twitter

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper