PS5 z nową aktualizacją. Firmware dbający o „lepszą wydajność” zaskakuje sporym rozmiarem

News
3531V
PS5 konsola
Wojciech Gruszczyk | 05.10, 13:52

Sony wciąż pracuje nad usprawnieniem działania i możliwości PlayStation 5. Na serwerach japońskiej korporacji pojawiła się nowa aktualizacja, która choć nie wprowadza wielkich nowości, to jednak zajmuje naprawdę sporo.

Sony zaprasza graczy na pobranie nowej aktualizacji PlayStation 5 – firmware o numerze 22.02-06.00.01 nie zapewnia jednak nowych funkcji, nie oferuje graczom dostępu do wcześniej niedostępnych opcji czy też nie rozwiązuje znanych problemów. Firma postanowiła przygotować łatkę, która oferuje „lepszą wydajność systemu”.

Sytuacja jest jednak dość zaskakująca, ponieważ podobne propozycje zazwyczaj zajmują maksymalnie 400-500MB, a w tym wypadku gracze muszą pobrać aż 1,08GB. Korporacja zajmuje się wyeliminowaniem błędów, które pojawiły się w poprzednich tygodniach, jednak oficjalnie nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów.

Ostatnia duża aktualizacja PlayStation 5 zaoferowała graczom między innymi możliwość rozgrywki w rozdzielczości 1440p oraz opcję tworzenia list z grami. Według plotek w przyszłym roku inżynierowie Sony zapewnią graczom pełne wsparcie Discorda.

Źródło: Pushsquare

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper