Xbox Game Pass w październiku otrzyma kolejną polską grę. Microsoft zadbał o premierę

News
3604V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 03.10, 16:17

Październik będzie bardzo interesujący dla klientów Xbox Game Pass. Gracze mogą liczyć na kilka mocnych premier i na liście pojawiła się następna pozycja z Polski – Medieval Dynasty trafi do katalogu jeszcze w tym tygodniu.

Już wcześniej informowaliśmy na portalu o pierwszych grach, które wypadną z Xbox Game Pass w październiku. Jutro jednak poznamy zestawienie tytułów zmierzających do usługi i na liście znajdzie się Medieval Dynasty.

Premiera Medieval Dynasty na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S odbędzie się za trzy dni (6.10) i Microsoft zadbał, by tytuł opracowany przez polskie Render Cube zadebiutował w ramach katalogu. Warto podkreślić, że już wersja na PC trafiła do usługi amerykańskiej korporacji.

Medieval Dynasty to połączenie RPG-akcji z symulatorem życia, strategią oraz survivalem. Gracze w tym wypadku wcielają się w młodego chłopa, który po śmierci rodziców otrzymuje w swoje ręce kawałek ziemi i musi zadbać o swoją przyszłość.

Medieval Dynasty może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” recenzjami na Steam (90% z 22689 tekstów) i w swoim czasie tytuł został doceniony przez wielu graczy. Już wkrótce z przygodą będą mogły zapoznać się kolejne osoby.

W październiku w ramach Xbox Game Pass zadebiutują również między innymi Scorn, A Plague Tale: Requiem oraz Persona 5 Royale.

Źródło: Gamerant

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper