Czarna Pantera 2 na pełnym zwiastunie. Marvel pokazał nową Czarną Panterę i następczynię Iron Mana

Filmy/seriale
9407V
Czarna Pantera 2 na pełnym zwiastunie. Marvel pokazał nową Czarną Panterę i następczynię Iron Mana
Wojciech Gruszczyk | 03.10.2022, 15:27

Marvel właśnie opublikował pełny zwiastun „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, który kończy dywagacje na temat, kto ostatecznie będzie Czarną Panterą w Marvel Cinematic Universe. W główną bohaterkę filmu wcieli się Letitia Wright.

Śmierć Chadwicka Bosemana zmusiła Marvel do dużych zmian w serii „Czarna Pantera”. Korporacja musiała wybrać nową osobę, która założy maskę potężnej postaci i choć ostatnie plotki sugerowały inny scenariusz – Shuri została nową Czarną Panterą.

Dalsza część tekstu pod wideo

11 listopada odbędzie się premiera bardzo ciekawej historii, ponieważ nie tylko zobaczymy nową wersją uznanego bohatera, to jednocześnie na ekranie pojawi się Ironheart – na dzisiejszym zwiastunie widzimy, jak Riri Williams przygotowuje swój strój. Jest to następczyni Iron Mana.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” wprowadzi Ironheart do uniwersum MCU, jednak warto pamiętać, że w przyszłym roku zadebiutuje jej serial – Marvel zdecydował się na opracowanie sześcioodcinkowej serii, która powinna w dobry sposób przedstawić dziewczynę.

Marvel Cinematic Universe w 2023 roku zostanie rozbudowany o „Ant-Man i Osa: Kwantomania” (17.02), „Strażnicy Galaktyki vol. 3” (05.05), „The Marvels” (28.07), „Blade” (3.11) oraz kilka seriali: „Tajna inwazja”, „Echo”, „Loki” (2. sezon), „Ironheart” i „Agatha: Coven of Chaos”. 

Czarna Pantera 2 - plakat

Źródło: YouTube.com

Komentarze (133)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper