Czarna Pantera 2 na pełnym zwiastunie. Marvel pokazał nową Czarną Panterę i następczynię Iron Mana

Filmy i seriale
9158V
Czarna Pantera 2 na pełnym zwiastunie. Marvel pokazał nową Czarną Panterę i następczynię Iron Mana
Wojciech Gruszczyk | 03.10, 15:27

Marvel właśnie opublikował pełny zwiastun „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, który kończy dywagacje na temat, kto ostatecznie będzie Czarną Panterą w Marvel Cinematic Universe. W główną bohaterkę filmu wcieli się Letitia Wright.

Śmierć Chadwicka Bosemana zmusiła Marvel do dużych zmian w serii „Czarna Pantera”. Korporacja musiała wybrać nową osobę, która założy maskę potężnej postaci i choć ostatnie plotki sugerowały inny scenariusz – Shuri została nową Czarną Panterą.

11 listopada odbędzie się premiera bardzo ciekawej historii, ponieważ nie tylko zobaczymy nową wersją uznanego bohatera, to jednocześnie na ekranie pojawi się Ironheart – na dzisiejszym zwiastunie widzimy, jak Riri Williams przygotowuje swój strój. Jest to następczyni Iron Mana.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” wprowadzi Ironheart do uniwersum MCU, jednak warto pamiętać, że w przyszłym roku zadebiutuje jej serial – Marvel zdecydował się na opracowanie sześcioodcinkowej serii, która powinna w dobry sposób przedstawić dziewczynę.

Marvel Cinematic Universe w 2023 roku zostanie rozbudowany o „Ant-Man i Osa: Kwantomania” (17.02), „Strażnicy Galaktyki vol. 3” (05.05), „The Marvels” (28.07), „Blade” (3.11) oraz kilka seriali: „Tajna inwazja”, „Echo”, „Loki” (2. sezon), „Ironheart” i „Agatha: Coven of Chaos”. 

Czarna Pantera 2 - plakat

Źródło: YouTube.com

Komentarze (133)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper