God of War Ragnarok zapewni wielką historię i sporo misji pobocznych? Znamy czas rozgrywki

News
5220V
God of War Ragnarok
Wojciech Gruszczyk | 03.10, 13:54

W przyszłym miesiącu gracze wyruszą na drugą i ostatnią przygodę Kratosa w mitologii nordyckiej. Bóg wojny szykuje się do walki z kolejnymi potężnymi przeciwnikami, a najnowszy raport pozwala szykować się na rozbudowaną produkcję. Opowieść to w tym wypadku dopiero początek zabawy.

Już w niedalekiej przyszłości powinny pojawić się konkretne informacje na temat God of War Ragnarok, ale już teraz poznaliśmy bardzo interesujący szczegół. Tom Henderson z Insider Gaming dotarł do konkretów gry i według źródeł – produkcja ma zapewnić rozgrywkę na około 40 godzin.

Główną fabułę mamy ukończyć w około 20 godzin, ale przez 3,5 godziny będziemy oglądać przerywniki filmowe – w tej sytuacji God of War Ragnarok zapewni 16,5 godziny czystej rozgrywki, dzięki której poznamy pełną opowieść.

Bardzo podobne doświadczenie oferował God of War z 2018 roku, ale God of War Ragnarok ma otrzymać znacznie więcej dodatkowej zawartości – misje poboczne oraz aktywności mają zająć drugie 20 godzin.

W pierwszej opowieści Kratosa zadania dodatkowe zajmowały około 11-12 godzin, więc według przecieków nowy tytuł zaoferuje więcej zawartości na około 8-9 godzin względem poprzednika.

Nie są to jeszcze potwierdzone informacje, ale już David Jaffe (jeden z ojców serii God of War) wspominał, że ukończenie gry ma zajmować 40 godzin. Deweloper nie mógł podzielić się ostatecznymi szczegółami, ale wiele na to wskazuje, że Santa Monica Studio udało się zrealizować cały plan.

Źródło: Insider Gaming

Komentarze (130)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper