Blade musi być napisany od nowa. Problemy ze zmianą reżysera odbiją się na premierze

Filmy i seriale
1190V
Blade
Kajetan Węsierski | 02.10, 15:30

Jeśliby spróbować przeprowadzić coś na wzór ankiety wśród fanów Kinowego Uniwersum Marvele, pytając ich, który z potwierdzonych filmów jest przez nich najbardziej wyczekiwany, to... Nie mam cienia wątpliwości, że wielu wskazało by na "Blade'a". Historia łowcy wampirów, w którego ma wcielić się Mahershala Ali, brzmi niczym przepis na sukces.

Niestety nie brakuje wewnętrznych problemów - o pierwszym słyszeliśmy jeszcze kilka dni temu, gdy światło dzienne ujrzały informacje, jakby reżyser - Bassam Tariq - miał odpuścić dalsze prace nad filmem. Okazuje się jednak, że skutki takiej decyzji mogą mieć niemały wpływ nie tylko na kształt filmu, ale wręcz jego całość. 

Zgodnie z informacjami, które opublikował The Direct, cały scenariusz będzie musiał zostać napisany praktycznie od nowa. A to stawia pod dużym znakiem zapytania termin rozpoczęcia prac na planie, który wyznaczony był na jesień tego roku. Przyjdzie nam prawdopodobnie nieco dłużej poczekać. Co jednak warto dodać, redaktorzy wspomnianego serwisu podali także wiadomość, jakoby faworytem do objęcia roli szefa całej produkcji miał być Beau DeMayo ("Moon Knight", "X-Men 97'") - czekacie? 

Źródło: Twitter - Culture Crave

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper