Christian Bale znów jako Batman? Aktor zdradził, że wróci po jednym warunkiem...

Filmy i seriale
5948V
Christian Bale jako Batman
Kajetan Węsierski | 02.10, 11:30

Choć postać Batmana w minionych latach grało naprawę wielu kapitalnych aktorów (pojawił się nawet tekst na ten temat), to trudno jest jednoznacznie stwierdzić, który z nich był tym najlepszym. Niemożliwie wręcz znaleźć tego, który dla szerokiego grona fanów Gacka był tym jedynym. I to dobra wiadomość, albowiem pojawiło się wiele świetnych inkarnacji. 

A jedną z tych, które ocenia się najcieplej, była rola Christiana Bale'a. Aktor miał okazję występować w trzech filmach, za które odpowiedzialny był Chistopher Nolan. Produkcje zebrały świetne oceny, sam mężczyzna doczekał się wręcz swego rodzaju kultu, ale później go zastąpiono. Przyznał jednak ostatnio, że jest szansa, iż znów wdzieje strój

Dla mnie chodzi o to, że Chris Nolan i ja zawsze mówiliśmy: „Jeśli będziemy mieli wystarczająco dużo szczęścia, aby zrobić trzy, zrobimy trzy i na tym zostajemy. Mieliśmy szczęście, że tak zrobiliśmy i zostanę wierne naszemu słowu.

To jest lojalność. Musisz trzymać się umowy. Gdyby Chris przyszedł do mnie i powiedział, że ma nową historię, to będę zainteresowany. 

Trzeba przyznać, że są to słowa, które zdecydowanie pasują do samego aktora. I jest to bardzo sprawiedliwe podejście. Osobiście mam nadzieję, że jeśli za jakiś czas Nolan wpadnie na pomysł kontynuacji, to będzie za nim rzeczywiście stał konkretny pomysł. Fajnie byłoby raz jeszcze zobaczyć tę inkarnację Człowieka Nietoperza! 

Źródło: Comic Book

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper