Xbox szykuje kolejny kontroler. Gracz natrafił na Lunar Shift

News
1097V
Xbox pad
Wojciech Gruszczyk | 30.09, 14:31

Xbox nie zwalnia i szykuje następne urządzenie dla fanów kontrolerów. Już wkrótce na rynku pojawi się Lunar Shift i propozycja wygląda całkiem nieźle. W tym wypadku gracze mogą liczyć na ciekawy efekt.

Microsoft na początku tygodnia potwierdził jeden z przecieków i zaprezentował następny kontroler – inspirowany oceanem Mineral Camo Special Edition Controller został dobrze przyjęty przez graczy, ponieważ korporacja zadbała o naprawdę ładny wzór.

Przedstawiciele firmy mogą się jednak szykować do pokazania następnego sprzętu – jeden z graczy natrafił na produkt na Amazonie i zorientował się, że urządzenie wciąż nie zostało zapowiedziane przez Microsoft. 

Lunar Shift ma oferować efekt „surrealistycznego błysku”, ponieważ w zależności od światła, kontroler będzie „zmieniał kolor”. Firma przygotowała także „unikalny wzór” na gripach, który również wyróżni pad względem wcześniej wydanych modeli.

Jak widać Microsoft chętnie przygotowuje następne pady i możemy podejrzewać, że korporacja nie narzeka na brak zainteresowania. Część graczy chętnie kolekcjonuje urządzenia, a podobne, nietypowe propozycje na pewno zachęcają klientów do sięgnięcia po sprzęt.

title

title

Źródło: VGC

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper