Xbox z nowym padem i ładowarką Razera. Microsoft przedstawia Mineral Camo Special Edition

Gry
1474V
pad xbox mineral camo
Iza Łęcka | 27.09.2022, 16:41

Po serii plotek dotyczących nowej edycji kontrolera do Xboksów doczekaliśmy się oficjalnego ogłoszenia. Amerykanie ujawnili inspirowany oceanem Mineral Camo Special Edition Controller.

W trakcie obecnej generacji producenci konsol rozpieszczają swoich klientów – PlayStation systematycznie pokazuje nowe edycje swoich paneli, które odświeżą wygląda konsoli, oraz padów inspirowanych nie tylko kosmicznym pejzażem. Podczas ostatniej imprezy Japończyków pokazany został kontroler przygotowany z okazji premiery God of War Ragnarok, którego przedsprzedaż rusza powoli na pierwszych rynkach.

Microsoft nie pozostaje w tyle – po napływie plotek Amerykanie przedstawili kolejną propozycję w ramach edycji specjalnej Camo. Po Night Ops Camo, Arctis Camo oraz Daystrike Camo przyszedł czas na Mineral Camo. Projekt akcesorium był inspirowany oceaniczną głębią, dlatego twórcy wykorzystali takie barwy jak mineralny błękit, jasny czy ciemny fiolet, a całość jest utrzymana w zimnej tonacji.

Edycja specjalna kontrolera została wyceniona na 289 złotych i od dzisiaj jest do kupienia w sklepie producenta. Co więcej, pokazano także specjalną ładowarkę firmy Razer w edycji Mineral Camo. Sprzęt jest kompatybilny z padami do Xboksów Series X|S oraz Xboksów One i pozwoli na naładowanie pada w mniej niż 3 godziny. Dodatek kosztuje 49,99 dolarów.


Cechy pada :

  • Dedykowany przycisk udostępniania - bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i nie tylko, za pomocą nowego przycisku udostępniania.
  • Dokładne celowanie - trzymaj cel na muszce dzięki nowemu hybrydowemu padowi kierunkowemu i teksturze na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy.
  • Przełączaj urządzenia – z łatwością paruj i przełączaj się między urządzeniami, w tym Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, komputerami z systemem Windows, urządzeniami z systemem Android i iOS.
  • Zgodność - posiada technologię Xbox Wireless i Bluetooth do bezprzewodowej gry na konsolach, komputerach, telefonach komórkowych i tabletach. Do urządzenia pasuje dowolny, zgodny zestaw słuchawkowy ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo.
Źródło: Xbox

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper