FIFA 23 z nietypową cenzurą. Komentatorzy mogą nie obrażać gracza

Gry
1026V
FIFA 23 - Piłkarze
Wojciech Gruszczyk | 28.09.2022, 16:57

W FIFA 23 pojawiła się nowa funkcja, którą choć Electronic Arts się nie chwaliło, to jednak warto o niej wspomnieć. Deweloperzy przygotowali możliwość cenzurowania komentarza, by podczas rozgrywki gracze nie słyszeli negatywnych opinii na temat swoich umiejętności.

FIFA 23 zapewnia kilka ulepszeń i zmian znanych trybów, ale w grze brakuje zupełnie nowych wariantów rozgrywki. Więcej szczegółów na temat produkcji znajdziecie w naszej recenzji – TUTAJ.

Electronic Arts nie chwaliło się jedną z opcji, ale niektórzy gracze mogą zdecydować się na wyłączenie „krytycznych komentarzy”. Firma przygotowała swoją własną cenzurę i gdy mamy problem z pokonaniem przeciwników, a nie chcemy słyszeć negatywnych opinii na swój temat, to możemy zainteresować się nową opcją.

„Wyłącz krytyczny komentarz – wyłącza wszelki krytyczny komentarz w trakcie rozgrywki”.

Sytuacja jest na pewno zaskakująca, ponieważ komentatorzy FIFA 23 nie słyną z obrażania graczy, a raczej wypowiadają zabawne zdania, które podkreślają nieudolne akcje. Trudno tutaj mówić o mocnej krytyce, ale nawet w tej sytuacji zdecydowano się na taką cenzurę.

Możemy podejrzewać, że deweloperzy otrzymali informacje zwrotne, na które postanowili zareagować.

FIFA 23 krytyczne komentarze

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 23.

Źródło: Eurogamer

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper