„Halloween. Finał” na zwiastunie. Data premiery horroru w polskich kinach

Filmy i seriale
880V
Halloween
Bartosz Dawidowski | 28.09, 12:04

Już w październiku do kin wejdzie „Halloween. Finał” („Halloween Ends”). Osoby wyczekujące premiery tego horroru doczekały się zwiastuna produkcji.

„Halloween. Finał” reklamowane jest jako wielkie zakończenie krwawej sagi – ostatnia część współczesnej trylogii „Halloween”. Do jej premiery w polskich kinach dojdzie już 28 października 2022 r.

Film Davida Gordona Greena pokaże ostateczne starcie między Laurie i Michaelem Myersem, który uciekł ze szpitala psychiatrycznego w pierwszej części nowej trylogii. Wydarzenia w filmie rozgrywają się cztery lata po akcji z „Halloween zabija”. Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak Jamie Lee Curtis, Will Patton, James Jude Courtney oraz Andi Matichak.

Niestety chyba trudno spodziewać się szczególnie udanego widowiska po raczej kiepskim „Halloween zabija”. Film uzyskał tylko 39% rekomendacji od krytyków w serwisie Rotten Tomatoes. Lepiej poszło obrazowi z 2018 roku, który uzyskał 79% pozytywnych werdyktów od recenzentów (według danych zgromadzonych we wspomnianym serwisie).

Źródło: https://youtu.be/Nf0C_Yl23MQ?list=PLrJ7odEEpCbFrjuo_MTrH3vcAXmnRhrto

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper