Fantastyczna Czwórka ma się dobrze. Scenariusz powstaje, a studio rozpoczyna poszukiwania aktorów

Filmy i seriale
366V
Fantastyczna Czwórka
Kajetan Węsierski | 25.09, 10:30

"Fantastyczna Czwórka" jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji Kinowego Uniwersum Marvela, o powstawaniu których zostaliśmy już oficjalnie poinformowani. Komiksy mają przecież długą i genialną historię, a dla wielu to właśnie grupa bohaterów wykreowana przez Stane Lee jest tą, z którą utożsamiają tę dziedzinę popkultury. 

I choć o samym filmie pełnometrażowym wciąż wiemy bardzo niewiele, a wszystko znajduje się na wczesnym etapie produkcji (premiery nie należy spodziewać się w najbliższym czasie), to pojawia się coraz więcej doniesień, że całość niewątpliwie postępuje i rozwija się w prawidłowym tempie. Do takich wniosków pozwalają dojść najnowsze informacje, które pojawiły się w Internecie. 

Wynika z nich, że zespół scenarzystów został już skompletowany, a sam scenariusz jest obecnie w trakcie pisania. W międzyczasie oddelegowano specjalny zespół mający na celu zrekrutowanie obsady aktorskiej. Z jednej strony możemy być więc przekonani, że to rzeczywiście wręcz początkowy etap, a z drugiej... Prawdopodobnie za jakiś czas dostaniemy pierwsze przecieki odnośnie do nazwisk, które wystąpią w ogromnym filmie MCU. Kogo chcielibyście zobaczyć? 

Źródło: Comic Book

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper