Ballerina ruszy na planie jeszcze tej jesieni! Spin-off Johna Wicka z Aną de Armas ma się dobrze

Filmy i seriale
5215V
Ballerina
Kajetan Węsierski | 24.09, 09:30

"John Wick" to cały czas ogromna marka - nawet pomimo faktu, że od premiery trzeciej odsłony minęło już kilka lat. Film z Keanu Reevesem cieszy się jednak na tyle dużą popularnością, że czwarta część ma być najdłuższą, a według wielu doniesień, także największą, spośród wszystkich, które debiutowały. Jakby tego było mało, wytwórnia nie zamierza ubijać kury znoszącej złote jajka, więc już teraz wiemy przynajmniej o kilku spin-offach, które są w przygotowaniu.

A jeden z nich zdaje się wyjątkowo blisko rozpoczęcia konkretnych prac. Mowa oczywiście o filmie pobocznym zatytułowanym "Ballerina", gdzie w głównej roli będziemy mogli podziwiać zjawiskową Anę de Armas (obecnie jest o niej wyjątkowo głośno za sprawą kapitalnej roli w filmie "Blonde"). Jak bowiem możemy czytać na łamach serwisu Variety, plan zdjęciowy do tego spin-offu Johna Wicka ma ruszyć jeszcze tej jesieni!

Oznacza to, że prawdopodobnie na kolejne produkcje z uwielbianego przez wielu świata nie będziemy musieli wcale długo czekać po premierze "John Wick 4". I to bardzo dobrze, bo potencjał jest ogromny. Zwłaszcza przy tej produkcji, jeśli pod uwagę weźmiemy, że za reżyserię odpowiada Len Wiseman, a napisanie scenariusza leży (albo pewnie już teraz warto napisać, że "leżało") w rękach Shaya Hattena. Producentem jest, co jasne, Chad Stahelski. Czekacie? Zapowiada się konkretny film!

Źródło: Comic Book

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper