Beta Call of Duty: Modern Warfare 2 wystartowała. Gracze z 5 platform mogą wkroczyć do gry

News
1269V
Call of Duty Modern Warfare 2 okładka
Wojciech Gruszczyk | 22.09, 19:03

Infinity Ward właśnie rozpoczęło drugi tydzień ostrego grania na serwerach Call of Duty: Modern Warfare 2. Twórcy tym razem zapewnili rozgrywkę aż na pięciu platformach, jednak aktualnie otwarte zmagania są dostępne wyłącznie na sprzęcie Sony.

W zeszłym tygodniu odbyła się pierwsza faza bety Call of Duty: Modern Warfare 2, podczas której do rywalizacji mogli dołączyć posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4. Na dobry początek do zmagań zostali zaproszeni wyłącznie gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe, ale ostatecznie serwery zostały otwarte dla wszystkich zainteresowanych użytkowników PS5 i PS4.

Teraz rozpoczął się drugi weekend testowania Call of Duty: Modern Warfare 2 i z tytułem ponownie mogą zapoznać się gracze z PS5 i PS4, a dodatkowo do rywalizacji zostali zaproszeni klienci z Xboksów Series X|S, Xboksa One i PC.

Od 24 do 26 września odbędzie się otwarta beta na wszystkich platformach, więc pod koniec tygodnia każdy zainteresowany wypróbuje Call of Duty: Modern Warfare 2. Od dzisiaj deweloperzy zapewniają także cross-play, więc możecie spotkać na serwerach entuzjastów serii COD z różnych platform.

Warto jednocześnie pamiętać, że deweloperzy zwiększyli maksymalny poziom, więc gracze mogą zdobyć kolejne nagrody. Za maksymalny lvl (30) otrzymacie skin do broni.

title

title

Źródło: Informacja prasowa - CENEGA

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper