Cesarzowa Sisi intryguje rozmachem. Netflix prezentuje historyczny serial z premierą jeszcze we wrześniu

Filmy/seriale
3982V
n
Bartosz Dawidowski | 22.09.2022, 12:32

Możemy już odliczać ostatnie dni do premiery kolejnego kostiumowego serialu Netflixa, wykonanego z bardzo dużym rozmachem. Tym razem chodzi o „Cesarzową Sisi”, która zadebiutuje jeszcze we wrześniu.

Właśnie pojawił się pełny zwiastun „Cesarzowej Sisi”, najnowszej serialowej produkcji Netflixa, utrzymanej w historycznej konwencji. W kolejnych odcinkach rzeczonego dzieła śledzić będziemy życie Elżbiety „Sissi” (w tej roli zobaczymy Devrim Lingnau), próbującej zdobyć serce cesarza Austrii Franciszka, panującego od 1848 do 1916 roku. Serial pokaże początki znajomości słynnej pary a następnie – już po ślubie – problemy młodej cesarzowej, która będzie mieć przeciwko sobie członków dworu.

Dalsza część tekstu pod wideo

„Niewiarygodnym zrządzeniem losu i wbrew wszelkim oczekiwaniom między cesarzem Franciszkiem (Philip Froissant) a Elisabeth (Devrim Lingnau) rodzi się niezwykła miłość. Razem przyjdzie im wkroczyć na niebezpieczną ścieżkę. W świecie pogrążonym w walce o władzę i zakulisowych intrygach Elisabeth stanie naprzeciw tych, którzy w nią nie wierzą. Cesarzowa Sisi obejmie władzę już 29 września, tylko na Netflix” – głosi oficjalny komunikat platformy VOD.

Netflix przygotował w 1 sezonie „Cesarzowej Sisi” 6 odcinków. Wszystkie epizody zostaną udostępnione już 29 września 2022 r.

Przy okazji zerknijcie na nadciągające seriale i filmy, które obejrzeć będzie można na platformie Netflix w październiku.

Źródło: https://www.imdb.com/title/tt13720112/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper