GTA 6 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Oświadczenie Rockstar jest najpopularniejszym gamingowym tweetem

News
1536V
GTA 6
Iza Łęcka | 22.09, 09:09

Weekendowe wydarzenia dotyczące nowej odsłony GTA są nieustannie komentowane w branży. Za sprawą jednego z największych przecieków w gamingu materiały z GTA 6 znalazły się w sieci. Oświadczenie Rockstar, w którym twórcy potwierdzili włamanie na swoje serwery, spotkało się ze znaczącym odzewem obserwatorów.

Wspomniana we wstępie wiadomość okazała się najpopularniejszą gamingową informacją na Twitterze, która zebrała ponad 1 mln polubień – żaden inny wpis związany z naszą branżą nie uzyskał równie wysokiego wyniku. Oświadczenie studia zdobyło ponad 1,2 mln pozytywnych reakcji na Instagramie.

Co ciekawe, drugi w kolejności wpis, który spotkał się z licznymi polubieniami i reakcjami na popularnym serwisie, również należy do Rockstar – w lutym ekipa ogłosiła, że pracuje nad „nową odsłoną serii Grand Theft Auto” i mogła liczyć na spory odzew, osiągając ponad 593 tysiące „serduszek” na portalu.

„Wielu z Was pytało o nową odsłonę serii Grand Theft Auto.

Z każdym nowym projektem naszym celem jest zawsze znacznie wykraczać poza to, co wcześniej dostarczyliśmy. Z przyjemnością potwierdzamy, że trwają aktywne prace nad kolejną częścią serii”.

Obecnie podium zamyka wiadomość Sony o przełożeniu prezentacji PlayStation 5. Za sprawą wydarzeń rozgrywających się w Stanach Zjednoczonych w czerwcu 2020 roku producent zmienił plany i opóźnił oczekiwany od wielu miesięcy pokaz.

Mając na uwadze światowy sukces i popularność GTA 5 oraz GTA Online, nikogo nie powinno dziwić, że nowa odsłona marki tak mocno elektryzuje graczy. Oczekiwania są wielkie, presja zapewne jeszcze bardziej ciąży, a fani od wielu lat czekają na kontynuację.

Źródło: Rockstar Intel

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper