James Bond wciąż nie został wybrany. Producenci szukają aktora na 10-12 lat

Filmy i seriale
848V
James Bond Nie Czas Umierać
Wojciech Gruszczyk | 21.09, 16:43

Nowy James Bond nie może być bardzo doświadczonym aktorem po 50, ponieważ Barbara Broccoli i Michael G. Wilson potwierdzili, że szukają gwiazdy, która będzie 007 nawet przez ponad dekadę... A nie każdy jest zainteresowany taką współpracą.

Daniel Craig nie będzie już dłużej występować w serii James Bond, ale wciąż nie poznaliśmy aktora, który wcieli się w 007. Barbara Broccoli i Michael G. Wilson potwierdzili w rozmowie z redakcją Variety, że tak naprawdę wciąż nie wybrano odpowiedniej osoby do tej roli.

Na początku producenci chcieli się dowiedzieć, co tak naprawdę chcą zrobić z serią i dopiero jak to zostało ustalone – rozpoczęło się poszukiwanie aktora. Nie jest to jednak łatwe zadanie, ponieważ gwiazdor wkładając strój agenta będzie zaangażowany do tej roli na przynajmniej dekadę.

„Gdy obsadzamy Bonda, będzie to 10-, 12-letnie zobowiązanie. Więc on pewnie myśli: 'Czy naprawdę chcę czegoś takiego? Nie każdy chce to robić” – powiedziała Barbara Broccoli

Wspomniany Daniel Craig rozpoczynając prace na planie Jamesa Bonda miał ponad 30 lat, ale aktor był zaangażowany w produkcję i bardzo chciał zostać kolejnym 007.

Producenci podkreślili, że choć wielu aktorów jest zainteresowanych rolą Jamesa Bonda, to jednak większość chce zrobić jeden film – nie każdy jest zainteresowany tak dużym projektem, by przez ponad 10 lat stać się znanym bohaterem.

Źródło: Variety

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper