Dziwny świat na pełnym zwiastunie. Disney pokazuje nową historię

Filmy i seriale
727V
Dziwny świat
Wojciech Gruszczyk | 21.09, 20:57

Pod koniec listopada na wielkie ekrany zawita „Dziwny świat”. Jest to najnowsza produkcja Walt Disney Animation Studios, która zaprowadzi widzów do zupełnie nowego świata. Materiał przygotowuje na historię oraz zaprasza na przygodę.

Disney przyzwyczaił widzów do opracowywania wielkich opowieści i najnowsza propozycja zadebiutuje już 23 listopada – „Dziwny świat” to tytuł w reżyserii Dona Halla, który wcześniej stworzył „Raya i ostatni smok”, „Wielka szóstka” i „Kubuś i przyjaciele”.

Najnowszy materiał w bardzo dobry sposób przedstawia akcję oraz głównych bohaterów – Cladowie to „legendarna rodzina odkrywców”, która musi pomóc całemu światu. Na materiale zobaczycie między innymi wielkie spotkanie.

„Szykujcie się na wyprawę poza przestrzeń i czas! Oryginalny, pełny akcji film przygodowy Walt Disney Animation Studios pt. „Dziwny świat” to historia niezwykłej podroży Cladów - legendarnej rodziny odkrywców. W składzie tej nietuzinkowej drużyny znajdziemy niesfornego żelkowatego stwora, trójnogiego psa i całą menażerię dziwacznych istot, które wraz z Cladami przemierzają nieznany i zdradliwy ląd pełen niebezpiecznych tajemnic”.

Disney bardzo wyraźnie podkreśla, że „Dziwny świat” zadebiutuje pod koniec listopada wyłącznie w kinach, ale oczywiście możemy oczekiwać, że za kilka tygodni produkcja wyląduje także na Disney+.

Raczej nie możemy liczyć, że historia zawędruje do SVOD jeszcze w 2022 roku... A może korporacja przygotuje nam świąteczny prezent? Szczerze mówiąc obstawiam, że „Dziwny świat” zadebiutuje w usłudze na początku przyszłego roku.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper