Horizon Forbidden West w Ofercie Tygodnia na PS Store. Sony zaskakuje promocją i podejściem do graczy

Promocje gier
7075V
Horizon Forbidden West PS4
Wojciech Gruszczyk | 21.09, 13:56

Sony w tym tygodniu nie zdecydowało się na większą promocję, ale gracze mogą skorzystać z nowej Oferty Tygodnia. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że przedstawiona propozycja trafi w gust małej grupy odbiorców.

Premiera Horizon Forbidden West odbyła się w lutym, więc jest to wciąż stosunkowo młoda produkcja, która jednak trafiła już do kilku większych promocji. Z łatwością mogliśmy kupić grę w pudełku za odrobinę ponad 130 zł..

Sony postanowiło wrzucić do Oferty Tygodnia najnowszą przygodę Aloy i teraz Horizon Forbidden West możemy kupić za... 212,29 zł. Promocja jest skierowana głównie dla graczy, którzy kupili PS5 bez napędu, ponieważ w innej sytuacji mogliśmy sięgnąć po pozycję Guerrilla Games w znacznie lepszej cenie.

Sytuacja jest o tyle zabawna, że Sony chce dodatkowe 30 zł za wersje na PS4 i PS5... Choć gracze mogą odebrać darmową aktualizację z PS4 na PS5. Korporacja nawet w takiej sytuacji stara się wyciągnąć kolejne pieniądze od mniej świadomych graczy.

Oferta jest dostępna do przyszłego tygodnia, ale odnoszę wrażenie, że japoński producent nie tylko chce wykorzystać niewiedzę graczy, a dodatkowo w pewien sposób korzystać z przewagi własnego sklepu – jak wiadomo na PlayStation Store możemy kupić gry wyłącznie od Sony

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (132)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper