God of War Ragnarok będzie ogromny. Znamy rozmiar gry na PS4

Inf. prasowa
8180V
God of War Ragnarok
Wojciech Gruszczyk | 20.09, 16:02

Już wkrótce pierwsi gracze ponownie wcielą się w Kratosa, by wyruszyć na wielką przygodę dostępną wyłącznie na PS5 i PS4. God of War Ragnarok zadebiutuje za 50 dni, a dzięki zamówieniom przedpremierowym z PlayStation Store poznaliśmy rozmiar gry na PlayStation 4.

Sony szykuje się do kilku głośnych premier, a dla wielu graczy jedną z najważniejszych produkcji jest bez wątpienia God of War Ragnarok. Fani mogą już zamawiać produkcję na między innymi PlayStation Store – tytuł jest dostępny za 339 zł oraz 389 zł (Cyfrowa Edycja Deluxe).

Zamawiając tytuł z PSN możemy dokładnie sprawdzić, kiedy odbędzie się premiera, a jednocześnie dzisiaj na liście został dodany rozmiar gry – God of War Ragnarok zajmuje dokładnie 90,6GB w wersji na PlayStation 4. Możemy podejrzewać, że pozycja na PlayStation 5 będzie zajmować trochę mniej ze względu na wykorzystaną technologię kompresji danych.

„Rozmiar God of War Ragnarok wynosi około 90 GB na #PS4. Prawdopodobnie nieco mniej na #PS5”.

God of War Ragnarok będzie tym samym jedną z największych pod względem rozmiaru gier opracowanych przez zespoły PlayStation Studios. Sony na pewno pozwoli graczom wcześniej pobrać pliki, by wszyscy zainteresowani mogli przygotować się na premierę.

Warto jednak zwrócić uwagę, że coraz częściej nawet gry single-player potrafią zajmować blisko 100GB.

Źródło: JoeMiller101

Komentarze (140)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper