Fortnite. Nowy sezon właśnie wystartował, a w nim debiutuje Spider-Gwen

News
1020V
Fortnite Idylla
Igor Chrzanowski | 18.09, 16:58

Wakacyjna laba właśnie skończyła się w Fortnite. Przyszła pora na nowy sezon, nowe zagrożenie i nowych bohaterów - Epic Games prezentuje kolejny sezon rozgrywek.

Fortnite: Idylla, taki właśnie tytuł nosi czwarty sezon rozgrywek, trzeciego rozdziału produkcji Epic Games. Po motywach wakacyjnych i lekkim odpoczynku od wartkiej akcji, deweloperzy powracają do uwielbianego świata z zupełnie nowym zagrożeniem, tytułową Idyllą, która to włada dziwną substancją zwaną chromem, która to zaczęła ożywać i przejmować wyspę - trochę jak pasożyt. 

Jedyną ocalałą z tego ataku jest Paradygmat ze świata 659, która to zbiera ekipę do uratowania rzeczywistości i pokonania potężnej Idylli. Wraz z nowym sezonem w karnecie debiutuje Spider-Gwen i kilka innych ciekawych postaci, ale najważniejsze są zmiany w rozgrywce. Od teraz zmienimy się w inteligentny metalowy glut rodem z Terminatora, przenikniemy przez chromowe ściany i zawalczymy nową bronią. Tradycyjnie karnet kosztuje 950 V-dolców i oferuje 1500 V-dolców jako nagrody do zdobycia. Gracie?

https://www.youtube.com/watch?v=PKzKfGpZmJI 

Źródło: YouTube

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper